Informacja o możliwości składania wniosków o dofinansowanie operacji w ramach rozwoju obszarów zależnych od rybactwa

Urząd Gminy w Oleśnicy informuje, iż istnieje możliwość składania wniosków o dofinansowanie za pośrednictwem Stowarzyszenia „LGR Świętokrzyski Karp” w ramach środka 4.1. „Rozwój obszarów zależnych od rybactwa”. Stowarzyszenie od dnia 16 grudnia do 16 stycznia 2014 roku będzie prowadziło nabór wniosków o dofinansowanie do realizacji następujących operacji:

• Restrukturyzacja lub reorientacja działalności gospodarczej lub dywersyfikacja zatrudnienia osób mających pracę związaną z sektorem rybactwa, w drodze tworzenia dodatkowych miejsc pracy poza tym sektorem (sektor gospodarczy i społeczny)

Więcej informacji w załączeniu poniżej.

informacje8

Plakat VIII