Umowa podpisana w dniu 16 października 2025 roku między Gminą Oleśnica, a Ministerstwem Cyfryzacji umożliwiła nieodpłatne przekazanie Publicznej Szkole Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Oleśnicy nowego, nieużytkowanego i sprawnego technicznie sprzętu informatycznego w oryginalnych opakowaniach.





