W dniu 13 stycznia 2026 roku w gabinecie burmistrza została podpisana umowa z firmą BIOSELECT z Rakowa reprezentowaną przez Panią Bogumiłę Czerwiec, a Gminą Oleśnica reprezentowaną przez Pana Piotra Strzeleckiego – Burmistrza Miasta i Gminy Oleśnica przy kontrasygnacie Pani Urszuli Wójcickiej – Skarbnika Miasta i Gminy Oleśnica na realizację zadania pn.: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu gminy Oleśnica w 2026 roku”.





