Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Zespół Oleśniczanki gościnnie w Pierzchnicy

Drukuj

Miło nam poinformować, że w dn. 26 września br. zespół Oleśniczanki wystąpił gościnnie ze swoim repertuarem w Domu Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy. Spotkanie to mogło odbyć się dzięki zaproszeniu dyrekcji Domu Opieki oraz staraniom p. Moniki Pasternak, która pracuje tu jako terapeuta zajęciowy.

Zespół zaprezentował się z repertuarem pieśni i piosenek biesiadnych. Pensjonariusze byli zachwyceni występem, czego dowodem było miłe i ciepłe przyjęcie zespołu oraz prośba o bisy.

Przypominamy, że zespół reaktywował się w 2018 r. Obecnie w skład jego wchodzi 10 pań: Barbara Skórska, Sylwia Piątek, Teresa Skiba, Alina Skórska, Krystyna Wróbel, Zuzanna Skórska, Agnieszka Kosałka, Renata Poniewierska. Zespołowi akompaniuje na akordeonie Kuba Poniewierski. Natomiast muzyczną opiekę sprawuje nad nimi
p. Władysław Nalepa – emerytowany wieloletni nauczyciel muzyki. Pan Władysław sam pisze słowa piosenek i komponuje muzykę, w której opiewa piękno naszej gminy i regionu świętokrzyskiego.

Poniżej fotogaleria ze spotkania.

« 1 z 3 »
powrót ...