Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Zabawa Mikołajkowa w Borzymowie

Drukuj

Borzymowski Klub Inicjatyw Kulturalnych 8 grudnia br., już po raz kolejny zorganizował dla dzieci imprezę Mikołajkową dla całej społeczności gminnej. W programie oprócz najważniejszego gościa tj. św. Mikołaja z paczkami, były zabawy, gry, animacje, konkursy wszystko prowadzone przez animatorki – wróżki, które przybyły na tę uroczystość specjalnie z dalekiej „Bajlandii”. Były tańce i pląsy; pokazy zdolności recytatorskich i wokalnych milusińskich, którzy chcieli pochwalić się przed publicznością i Mikołajem swoimi zdolnościami – wypowiadając wiersz lub śpiewając piosenkę. Roztańczone i rozśpiewane dzieci zupełnie nie chciały wracać do domu, zabawom nie było końca. To pokazuje, że takie inicjatywy są niezmiernie ważne i potrzebne, o czym świadczy frekwencja. Trzeba zaznaczyć, że na powyższe działania składa się praca wielu osób, które robią to, bo czują, że takie wspólne inicjatywy zostawiają trwały ślad w najmłodszych, ucząc ich tym samym, że nie można żyć samemu, że nic innego nie zastąpi radości bycia z drugim człowiekiem.

« 1 z 9 »
powrót ...
Skip to content