Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Sukcesy naszych przedszkolaków – I miejsce w konkursie piosenki w Bogorii

Drukuj

W dniach 13-14.11.2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Bogorii odbył się  XIV Regionalny Konkurs Piosenki Religijnej im. Św. Jana Pawła II.
Nasze przedszkolaki z chlubą reprezentowały Przedszkole Gminne im. Św. Jana Pawła II w Oleśnicy, biorąc udział w konkursie dla uczczenia pamięci wielkiego Papieża – Polaka.
Konkurs miał szeroki zasięg, ponieważ brało w nim udział wiele zespołów i solistów z rożnych miejscowości. Oleśnickie przedszkolaki z grupy „Motylki” oraz „Biedronki” odniosły sukces, wyśpiewując I miejsce – piosenką ,,Bóg łączy nas”. Młodzi artyści przebrani w kolorowe stroje dzieci z różnych stron świata zaprezentowały wysoki poziom zdolności muzycznych, dostarczając publiczności wiele emocji oraz niezapomnianych chwil. Nasza społeczność gminna, miała także możliwość obejrzenia i podziwiania ich występu w niedzielę 17 listopada br., w parafialnym kościele.

« 1 z 9 »
powrót ...