NABÓR OSÓB CHĘTNYCH NA BUDOWĘ PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA TERENIE GMINY OLEŚNICA

Urząd Miasta i Gminy Oleśnica informuje, że do dnia 13 maja 2022 r. będzie prowadzić zapisy osób chętnych – właścicieli nieruchomości zamieszkałych na stałe na terenie Gminy Oleśnica (z wyłączeniem miejscowości Oleśnica i Wojnów, które są w tzw. aglomeracji oraz miejscowości Borzymów, Strzelce, Sufczyce dla których aktualnie projektowana jest sieć kanalizacyjna) – do udziału w projekcie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków.

Zapisy w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica, Referat Budownictwa, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska, pok. nr 10 lub telefonicznie pod nr tel. 41 377 40 36 wew. 218.

Projekt zostanie zrealizowany przez Gminę Oleśnica wyłącznie w przypadku pozyskania dofinansowania na ten cel z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica
                                                                                                                                  /-/ mgr Leszek Juda