Komunikat dla interesantów Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica

Szanowni Państwo,

W związki z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19 oraz rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym apeluję o ograniczenie, w miarę możliwości, załatwianie spraw administracyjnych osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica.

Apel ten kieruję w szczególności do osób powracających z północnych Włoch, Chin, Korei Południowej, Iranu, Japonii, Tajlandii, Wietnamu, Singapuru i Tajwanu, a także osób z  objawami przeziębienia – gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni, zmęczenie.

Jednocześnie zachęcam Państwa do korzystania z dostępnych narzędzi załatwiania spraw administracyjnych za pomocą Internetu – wiadomości e-mail (adres e-mail:sekretariat@gminaolesnica.pl, Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej.

W przypadku zapytań oraz w sprawach różnych prosimy o kontakt telefoniczny dzwoniąc pod numery tel. 41 377 40 36; 41 377 40 09, 41 377 40 34

/-/ Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica

Leszek Juda