Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

I Turniej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza w Piłce Nożnej Mężczyzn.

Drukuj

W minioną niedzielę 14 lipca 2019 r. na kompleksie sportowym w Strzelcach odbył się  I Turniej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleśnica  w Piłce Nożnej Mężczyzn. Na strzeleckim obiekcie zameldowało się pięć ekip: OSP Słupiec, OSP Grzybów, OSP Oleśnica, OSP Pieczonogi oraz gospodarz zawodów OSP Strzelce.

Tego dnia aura pogodowa sprawiała figle organizatorom i rozpoczęcie zawodów stało pod wielkim znakiem zapytania. Ostatecznie jednak pogoda się ustabilizowała, a zawody zostały przeprowadzone sprawnie i bezpiecznie. Imprezę odwiedziła duża grupa kibiców i małych dzieci, którzy dopingowali swoich piłkarzy.

Rozgrywki tego dnia były bardzo wyrównane. Turniej sportowy rozgrywany był systemem każdy z każdym. Umiejętności zawodników stały na dobrym poziomie sportowym co dodatkowo wpłynęło na atrakcyjność rywalizacji. Zawodnicy z poszczególnych ekip dawali z siebie wszystko, aby ich drużyna wypadła jak najlepiej.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1. OSP Grzybów
2. OSP Słupiec
3. OSP Strzelce
4. OSP Pieczonogi
5. OSP Oleśnica

Wyniki spotkań:
OSP Słupiec – OSP Strzelce 0-1
OSP Grzybów – OSP Oleśnica 2-1
OSP Słupiec – OSP Pieczonogi 5-0
OSP Strzelce – OSP Oleśnica 1-0
OSP Pieczonogi – OSP Grzybów 0-4
OSP Oleśnica – OSP Słupiec 0-2
OSP Strzelce – OSP Grzybów 0-2
OSP Oleśnica – OSP Pieczonogi 0-2
OSP Grzybów – OSP Słupiec 3-1
OSP Pieczonogi – OSP Strzelce 1-2

Organizatorem turnieju był Uczniowski Parafialny Ludowy Klub Sportowy Strzelec, który rokrocznie organizuje wakacyjne turnieje piłki nożnej. Głównym sponsorem rozgrywek w Strzelcach był Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica Leszek Juda. Drużyny i zawodnicy zostali nagrodzeni pucharami, dyplomami i indywidualnymi statuetkami. Impreza została zakończona wspólnym ogniskiem przy świetlicy wiejskiej w Strzelcach.

powrót ...