Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Barwny korowód Przedszkolaków ulicami Oleśnicy

Drukuj

Aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju  dzieci, uchwałą polskiego Sejmu ustanowiono dzień 20 września Dniem Przedszkolaka. Święto to ma przyczynić się także do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

W Gminnym Przedszkolu im. Jana Pawła II w Oleśnicy już od rana słychać było dźwięki muzyki i wesołe śmiechy. Ta wspaniała zabawa „przeniosła” się na ulice Oleśnicy, kiedy po śniadaniu przedszkolaki wyruszyły barwnym korowodem na spacer. Głośne skandowania i wesołe okrzyki rozbrzmiewały szerokim echem oznajmiając wszystkim, że to Święto Przedszkolaka. Miłym akcentem było powitanie grupy przedszkolaków przed budynkiem UMiG przez Burmistrza oraz pracowników Gminy i poczęstowanie ich słodkościami. Po tak miłym spotkaniu dzieci wróciły do przedszkola, aby dalej celebrować to święto w gronie swoich pań i rówieśników.
Niech żyją nam Przedszkolaki! Niech nigdy nie gaśnie na ich twarzach uśmiech! Niech zawsze będą szczęśliwe!

« 1 z 24 »

powrót ...