Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

DARMOWA STERYLIZACJA I KASTRACJA PSÓW I KOTÓW

Drukuj

plakat-kastrujemy-bezdomnola%e2%80%a1Na terenie gminy Oleśnica ruszył program darmowej sterylizacji zwierząt domowych „Kastrujemy bezdomność”. Ten innowacyjny projekt ma umożliwić mieszkańcom bezpłatną sterylizację swoich zwierząt, a poprzez to ograniczyć populację zwierząt bezdomnych i w dłuższej perspektywie zmniejszyć zagrożenie dla środowiska i mieszkańców ze strony wałęsających się psów, a w szczególności zminimalizować wydatki publiczne na odławianie zwierząt bezdomnych. Na terenie Oleśnicy program realizuje Fundacja na rzecz Ochrony Zwierząt im. Tadeusza Mateckiego.  Sponsorem strategicznym programu jest:

Inez Czlapinska
Analyst II, SSA
Sandler & Travis Europe,
Russia & CIS,
Middle East & Africa Operations
On behalf of GE Global Operations Customs CoE

powrót ...