Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Czwartki Lekkoatletyczne – jesienna runda

Drukuj

Miło nam poinformować, że już od wielu lat dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Oleśnicy uczestniczą w Czwartkach Lekkoatletycznych. W tym roku szkolnym po raz trzeci uczniowie mieli możliwość rywalizacji z rówieśnikami na stadionie lekkoatletycznym w Kielcach, gdzie zdobyli kilkanaście bardzo dobrych wyników, co dało im nadzieję na medalowe zakończenie rywalizacji w czerwcu 2020 r. Swoje umiejętności sportowe zaprezentowało 25 uczniów PSP z klasy 4-6. I choć ostatnio aura nie sprzyja bieganiu czy skakaniu, to w każdym tygodniu małych oleśnickich sportowców chętnych do rywalizacji przybywa. Kolejni uczniowie już się dopytują o możliwość udziału w zawodach w rundzie wiosennej, które możliwe są dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica, to pokazuje, że warto wspierać takie działania.

« 1 z 13 »
powrót ...