Budynek Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Oleśnicy w Ogólnopolskim Otwartym Konkursie “Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” !

Gmina Oleśnica informuje, że budynek Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Oleśnicy
został nominowany w Ogólnopolskim Otwartym Konkursie
“Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku” !

Budynek pochodzi z 1948 roku i ma charakter zabytkowy, stanowi element zabudowy rynku i nawiązuje do starego budownictwa. W ramach rozbudowy i przebudowy zostały wykonane następujące prace: roboty rozbiórkowe dachu, stropu i ścian, roboty ziemne, wykonanie fundamentów i ścian części rozbudowanej, wykonanie ścian i stropów, wykonanie konstrukcji dachowej wraz z pokryciem dachowym oraz obróbkami blacharskimi, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie instalacji wod-kan, gazowej, elektrycznej, monitoringu, klimatyzacji, wykonanie robót wykończeniowych, montaż instalacji fotowoltaicznej oraz wyposażenie obiektu. Wartość zadania wyniosła 1 490 000,00 zł. Gmina Oleśnica otrzymała dofinansowanie w wysokości 500 000,00 zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach poddziałania “Wsparcie inwestycji w tworzenie, ulepszanie i rozwijanie podstawowych usług lokalnych dla ludności wiejskiej, w tym rekreacji, kultury i powiązanej infrastruktury”. Nowopowstały obiekt umożliwi prowadzenie różnych sekcji artystycznych, organizowanie spotkań, koncertów i innych wydarzeń podnoszących jakość życia kulturalnego w gminie.

W celu oddania swojego głosu na obiekt należy:

1. Wejść na stronę: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2837/object/3130/rozbudowa-i-przebudowa-budynku-remizy-strazackiej-z-przeznaczeniem-na
  2. Kliknąć „ Zagłosuj”
  3. Na podstronie należy kliknąć „Zagłosuj na ten obiekt”, następnie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć “Nie jestem robotem” – a po udanej weryfikacji kliknąć “Zagłosuj”, na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować i gotowe! Twój głos został oddany.

Ważne: Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe po 24 godzinach. Warto pamiętać o możliwości oddania 1 głosu każdego dnia.

Głosowanie trwa od 01.04.2022 godzina 12:00 do 20.05.2022 godzina 12.00 !

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu internetowym !

Budynek przed modernizacją

Budynek po modernizacji