Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Zgłaszanie kandydatów do Zespołu do spraw Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Rybackich

Drukuj

Szanowni mieszkańcy

W związku z rozpoczęciem prac nad tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla Lokalnej Grupy Rybackiej Świętokrzyski Karp, Zarząd Stowarzyszenia zaprasza do wspólnej pracy nad głównymi założeniami tego dokumentu. Państwa głos w procesie tworzenia strategii jest dla nas niezwykle istotny, w związku z tym  prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur  z terenu gmin Rytwiany, Osiek, Połaniec, Oleśnica, Pacanów, Stopnica, Busko Zdrój, Wiślica, Gnojno, Szydłów do Zespołu do spraw LSROR, który będzie gremium konsultacyjnym przy projektowaniu LSROR.

Mamy głęboką nadzieję na zaangażowanie z Państwa strony i pomoc przy tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju tak, aby była ona opracowana na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców z terenu LGR Świętokrzyski Karp.

Zgłoszenia Kandydatów do Zespołu do spraw LSROR należy dokonać mailowo na adres biuro@swietokrzyskikarp.pl   lub w formie papierowej w biurze stowarzyszenia na załączonym formularzu do dnia 4 września 2015r.

O ostatecznym składzie zespołu zadecyduje Zarząd Stowarzyszenia „LGR Świętokrzyski Karp”

Z poważaniem
Zarząd Stowarzyszenia
„LGR Świętokrzyski Karp”

Pliki do pobrania:

ZESPÓŁ DS LSROR – Wiadomość oryginalna

KARTA ZGŁOSZENIA KANDYDATA ZESPÓŁ DO SPRAW LSROR – docx

KARTA ZGŁOSZENIA KANDYDATA ZESPÓŁ DO SPRAW LSROR – doc

powrót ...