Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne


SZANOWNI MIESZKAŃCY
GMINY OLEŚNICA

W związku z rozpoczęciem prac nad tworzeniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla LGR Świętokrzyski Karp chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnej pracy nad głównymi założeniami tego dokumentu.

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane osoby do udziału w spotkaniu organizowanym w dniu 14.10.2015r. o godzinie 13:30 w budynku Urzędu Gminy w Oleśnicy.

Państwa głos w procesie tworzenia LSR jest dla nas niezwykle istotny i w związku z tym mają Państwo realny wpływ na to w jakim kierunku będziemy podążać w kolejnym okresie programowania.

Mamy głęboką nadzieję na zaangażowanie z Państwa strony i pomoc przy tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju tak, aby była ona opracowana na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców z terenu Lokalnej Grupy Rybackiej Świętokrzyski Karp.
Aby wziąć udział w spotkaniach nie trzeba się zapisywać, należy tylko przyjść i czynnie uczestniczyć podpisując listę obecności.
Wszystkie zebrane podczas spotkań informacje zostaną poddane wnikliwej analizie przez zespół tworzący Lokalną Strategię Rozwoju.

Prezes Stowarzyszenia
LGR Świętokrzyski Karp”
Wacław Szczoczarz

 

LICZYMY NA PAŃSTWA POMOC W ROZPOWSZECHNIANIU I ZBIERANIU INFORMACJI.
Informacje o terminach i miejscach spotkań z mieszkańcami znajdziecie też Państwo na naszej stronie www.swietokrzyskikarp.pl
Stowarzyszenie „LGR Świętokrzyski Karp”
ul. Szkolna 1, 28-236 Rytwiany
tel. 15 864 78 06, e-mail biro@swietokrzyskikarp.pl

 

Zapraszamy na spotkanie konsultacyjne

Mieszkańców

Gminy Oleśnica

dotyczące tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju
w obszarze funkcjonowania Lokalnej Grupy Rybackiej

Termin spotkania:

14.10.2015 r. (środa) godz. – 13:30

Miejsce spotkania:

Urząd Gminy w Oleśnicy

ul Nadstawie 1

RAZEM STWÓRZMY NASZĄ

LOKALNĄ STRATEGIĘ ROZWOJU !!!

Operacja współfinansowana przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego zapewniającą inwestycje w zrównoważone rybołówstwo

powrót ...
Skip to content