Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Zaproszenie na badanie cytologiczne i mammografię

Drukuj

Świętokrzyskie Centrum Onkologii – Mobilna Pracownia Badań Diagnostycznych (Cytomammobus) zaprasza na bezpłatne badania wszystkie Panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie wykonywały kontrolnych badań mammograficznych oraz Panie w wieku 25-59 lat, które w ciągu ostatnich trzech lat nie wykonywały badań cytologicznych  w ramach programu profilaktycznego.

Badania będą wykonywane przez specjalistów ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w cytomammobusie wyposażonym w nowoczesny cyfrowy mammograf, umożliwiający wykonanie badania piersi oraz w fotel ginekologiczny do badań cytologicznych.

Cytomammobus będzie stacjonował w dniach od 6 do 7 czerwca 2013 roku przed budynkiem Ośrodka Zdrowia w Oleśnicy.

Panie zainteresowane wykonaniem badania mogą się zarejestrować na miejscu w cytomammobusie lub pod numerem telefonu 661 911 300.

ZAPROSZENIE NA BADANIA

powrót ...
Skip to content