Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Zapraszamy do spisania się w SPISOBUSIE

Każdy Mieszkaniec Gminy Oleśnica, który jeszcze nie spisał się, będzie miał możliwość zrealizowania obowiązku spisowego w SPISOBUSIE, który odwiedzi naszą gminę 4 sierpnia 2021 roku (środa) i będzie czekał na mieszkańców na parkingu przed Urzędem Miasta i Gminy Oleśnica, od godz. 9.00 do 14.00.

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Udział w spisie jest obowiązkowy, a sposobów na spisanie się kilka:
– samospis internetowy na spis.gov.pl
– kontakt z infolinią 22 279 99 99,
– udzielenie wywiady rachmistrzowi telefonicznemu lub bezpośredniemu,
– wizyta w najbliższym urzędzie gminy lub w Urzędzie Statystycznym w Kielcach.

Wprowadzamy jeszcze jedną możliwość – SPISOBUS, który odwiedzi naszą gminę 4 sierpnia 2021 roku i będzie czekał na mieszkańców na parkingu przed Urzędem Miasta i Gminy Oleśnica (od godz. 9.00 do 14.00)

Chcemy być blisko Was, rozdajemy upominki za spis, bo Tacy ludzie jak Wy zdarzają się raz na 10 lat;-)
Więcej informacji o spisie na stronie: spis.gov.pl

powrót ...
Skip to content