Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

XVIII Konkurs Śpiewu KARAOKE

Drukuj

Corocznie Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy  organizuje konkurs śpiewu  KARAOKE. Tak też było i w tym roku, tylko z małymi zmianami związanymi z panującymi obostrzeniami  tj. pandemią wirusa SARS-COV-2 . W tym roku dzieci i młodzież PSP w Oleśnicy biorące udział w tym konkursie miały za zadanie nagrać własne wykonanie ulubionego utworu muzycznego (klip wideo) i przesłać na maila organizatora czyli szkoły.

W przypadku klipu, po umieszczeniu na własnym dysku Google, wystarczyło wysłać link lub udostępnić plik. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, bowiem do udziału zakwalifikowano dwudziestu pięciu uczestników. Całość oceniło Jury: Edyta Adamczyk, Elżbieta Belzyt, Dorota Mrówka – Panek, zwycięzcy poprzedniej edycji: Alicja Strzelecka i Antoni Skórski z klasy 6 b (jeden głos) oraz Grzegorz Poniewierski. Wśród piosenek dominowały utwory: Sanah, Margaret czy zespołu ZoZi. Zwycięzcą XVIII edycji konkursu zostali ex aequo: Maja Głowniak z klasy 4b i Joanna Kosałka z klasy 6b.

Cieszymy się z wygranej oraz faktu, że dla młodych talentów nie ma gór nie do zdobycia.  Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, zdolności muzycznych oraz pogody ducha, która w tym czasie jest na „wagę złota”.

Imię i nazwisko

Klasa

Wybrany utwór

Liczba punktów

I miejsce

Maja Głowniak
Joanna Kosałka

4b
6b

Sanah „No sory”
Sanah „No sory”

48

II miejsce

Patryk Janicki

7a

Margaret „Byle jak”

47

III miejsce

Nikola Radzik
Laura Głowniak
Oliwia Przekota
Majka Sowińska
Maja Wróbel
Magdalena Peroń

3b
4a
3a
3a
4a
4a

Kleo „Dom”
BTS „Dynamite”
„Jak dobrze nam …”
„Stokrotka”
Sanah „No sory”
Sarsa „Zakryj”

44

JURY:
Edyta Adamczyk, Elżbieta Belzyt, Dorota Mrówka – Panek, Alicja Strzelecka i Antoni Skórski 6b, Grzegorz Poniewierski

 

powrót ...
Skip to content