Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

XLIV Buskie Spotkania z Folklorem

Drukuj

Miło nam poinformować, że Wojewódzki Dom Kultury im. J. Piłsudskiego w Kielcach zaprasza do udziału w XLIV Buskich Spotkaniach z Folklorem. Celem konkursu jest popularyzacja muzyki, śpiewu i tańców ludowych, artystyczna konfrontacja zespołów folklorystycznych województwa, promocja kultury ludowej. Uczestnikami mogą być: kapele ludowe, soliści instrumentaliści, soliści śpiewacy (wymagany śpiew a cappella), regionalne zespoły taneczne, zespoły śpiewacze (wymagany śpiew a cappella).

Więcej informacji znajdziecie Państwo w regulaminie konkursu, który jest do pobrania w załączniku wraz z kartą zgłoszenia i oświadczeniem.

XLIV Buskie Spotkania z Folklorem – załącznik – wniosek uczestnika

XLIV Buskie Spotkania z Folklorem – karta zgłoszenia

powrót ...
Skip to content