Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Wniosek o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych. Zakup w terminie do 31.12.2022r.

Informujemy, iż od dnia 14 listopada 2022 r. mieszkańcy Gminy Oleśnica mogą składać wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego dla gospodarstw domowych.  Gospodarstwo domowe może złożyć jeden wniosek o zakup paliwa stałego na maksymalnie 1,5 tony w terminie do 31 grudnia 2022 r.

Wniosek w sprawie zakupu preferencyjnego paliwa stałego przez gospodarstwo domowe należy składać :

  • osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica ul. Nadstawie 1, 28 – 220 Oleśnica, pokój nr 5 i pokój nr 12 w godz. od 8.00 do 14.30.
  • lub za pośrednictwem elektronicznej platformy usług administracji publicznej ePUAP* ,
  • lub za pośrednictwem operatora pocztowego.

*Wnioski składane przez ePUAP muszą być podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Adres elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP: Urząd Miasta i Gminy Oleśnica /X8LX093NJL/SKRYTKA.

Do pobrania:

Wniosek o zakup węgla 2022

Wniosek-o-zakup-wegla-2022 -pdf

powrót ...
Skip to content