Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Wigilia online w Publicznej Szkole Podstawowej w Oleśnicy

Drukuj

Co roku Publiczna Szkoła Podstawowa w Oleśnicy, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia angażuje dzieci do różnych przedsięwzięć związanych tematycznie z tym wyjątkowym czasem. Są to m.in. jasełka, kiermasze kartek i ozdób świątecznych oraz konkursy. W tym roku niestety wszelka aktywność została przeniesiona do sieci. Mimo tego uczniowie mieli możliwość włączyć się w wiele akcji zaproponowanych przez nauczycieli. Warto tu wspomnieć o Przeglądzie kolęd i pastorałek online, „Kartce dla sąsiada”, konkursie na ozdobę choinkową czy rodzinnym pieczeniu pierników. W tym szczególnym czasie, kiedy pandemia ograniczyła kontakty międzyludzkie i skazała dzieci i nauczycieli na nauczanie online, zrodził się także pomysł na przedstawienie wigilijne. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Uczniów klasy 1 b, ich Rodziców oraz wychowawczyni-Lidii Strzeleckiej, która była pomysłodawczynią, został zmontowany film.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia niżej przygotowanego nagrania.

powrót ...
Skip to content