Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Spotkanie informacyjne z zakresu gospodarki niskoemisyjnej

Drukuj

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach jako partner projektu „Ogólnopolskiego system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” zaprasza w dniu 06.09.2016r. w godzinach od 12:00 – 14:00 na spotkanie informacyjne o możliwości szerokiego wsparcia doradczego, które odbędzie się w Urzędzie Gminy w Oleśnicy.


Spotkanie informacyjne adresowane jest do radnych, mieszkańców, przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie gmin oraz przedstawicieli urzędów gmin. Przeszkoleni doradcy energetyczni podczas spotkania informacyjnego omówią kwestie związane z gospodarką niskoemisyjną, efektywnością energetyczną oraz odnawialnymi źródłami energii. Udział w spotkaniu będzie okazją do zapoznania się z mechanizmami wsparcia rozwoju zrównoważonej energii w ramach różnych dostępnych programów pomocowych w tym m.in. ze środków WFOŚiGW w Kielcach.

 

agenda

powrót ...
Skip to content