Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego, bezpieczne wakacje 2019

Miło Nam poinformować, że wakacyjny konkurs zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Oleśnicy „Dbam o swoje bezpieczeństwo. W czasie wolnym, w podróży, nad wodą czy w górach”, został rozstrzygnięty. Konkurs został ogłoszony w związku z realizacją zadań projektu ,,Pomóżmy dzieciom spędzić szczęśliwie wakacje”, w ramach akcji organizowanej przez Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Kielcach. Głównymi celami konkursu było kształtowanie świadomego przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zabaw w domu, ogrodzie, w górach czy nad wodą jak również promocja bezpiecznych form zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.
Oceny prac dokonała komisja konkursowa, która postanowiła przyznać nagrody w dwóch kategoriach: I – III miejsce oraz wyróżnienia.
Nagrodzeni uczestnicy to: I miejsce zajęła Wiktoria Siudak, II miejsce przypadło Emilii Lech, III miejsce zajęła Lena Siudak.
Wyróżnieni uczestnicy to:

• Nikola Radzik,
  • Nela Radzik,
  • Maciej Nowosielski,
  • Maria Nowosielska.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

« z 7 »