Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Rozporządzenie nr 11 Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 19 listopada uchylające rozporządzenie nr 9/2021 Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 19 października 2021 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń (ASF) na terenie powiatu staszowskiego i buskiego.

Rozporządzenie nr 11 Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 19 listopada uchylające rozporządzenie nr 9/2021 Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 19 października 2021 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń (ASF) na terenie powiatu staszowskiego i buskiego – kliknij tutaj aby się zapoznać

Gmina Oleśnica uruchomiła aplikację Moja Okolica, która umożliwia mieszkańcom wygodny i szybki dostęp do przydatnych, ciekawych, ale także ważnych informacji lokalnych.

Gromadzi ona informacje o nadchodzących wydarzeniach, zmianie godziny otwarcia urzędu, przerw w dostawie mediów czy zmianie opłat.

Kliknij w grafikę poniżej aby dowiedzieć się więcej