Projekt powszechnej nauki pływania – Umiem Pływać

Informujemy, że Urząd Miasta i Gminy Oleśnica przystąpił do realizacji zajęć sportowych dla uczniów w ramach projektu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Projekt realizowany jest przez „Centrum” Sportu i Rekreacji działające przy Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie, które otrzymało dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Nauka pływania odbywać się będzie na Pływalni Powiatowego Centrum Sportowego w Staszowie raz w tygodniu w każdą środę tygodnia ( dwie godziny) od 25 września do końca grudnia br.
W trakcie zajęć zabezpieczony zostanie uczniom oraz opiekunom bezpłatny dojazd i wstęp na basen, rezerwacja torów do pływania oraz nauka pływania pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów lub trenerów pływania.
Grupa 50 uczniów z PSP w Oleśnicy z klasy 1-3 w każdą środę tygodnia w godz. od 8:15  do 9:45, będzie miała możliwość udziału w projekcie.