Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Pomoc dla pszczelarzy oraz rolników poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w 2020 roku.

Drukuj

Uprzejmie informuję, że na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi: https://www.gov.pl/web/rolnictwo/wsparcie-dla-pszczelarzy-i-rolnikow-po-kleskach-zywiolowych ukazała się informacja, dotycząca pomocy dla pszczelarzy oraz rolników poszkodowanych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych w 2020 roku. Wobec powyższego, proszę o zamieszczenie na swoich stronach internetowych, tablicach ogłoszeń powyższej informacji oraz poinformowanie poszkodowanych rolników o możliwości ubiegania się o pomoc.

z up. Wojewody Świętokrzyskiego
Robert Wzorek
Dyrektor Wydział Infrastruktury i Rozwoju

Pismo – IR.III.7160.10.2021 – kliknij tutaj aby pobrać

powrót ...
Skip to content