Oferta PFRON dla diabetyków w zakresie szkoleń

Chorujesz na cukrzycę, a Twoja dotychczasowa praca jest zbyt dużym obciążeniem dla organizmu?

Cukrzyca nie musi oznaczać rezygnacji z pracy. Specjaliści ds. rehabilitacji razem z Tobą opracują indywidualny plan rehabilitacji.

Zastanawiasz się jakie zawody możesz wykonywać z cukrzycą? Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!

Weźmiemy pod uwagę Twoje predyspozycje przy doborze szkoleń, otrzymasz wsparcie psychologiczne i będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w życiu zawodowym i społecznym.

Skorzystaj z bezpłatnej oferty PFRON realizowanej w Ośrodkach Rehabilitacji Kompleksowej. W Ośrodku zdobędziesz nowy zawód dostosowany do twoich obecnych możliwości zdrowotnych. Polepszysz również swój stan zdrowia korzystając z rehabilitacji. Na zakończenie zespół ekspertów pomoże Ci znaleźć pracę. Wykorzystaj swoją szansę i napisz historię swojego życia na nowo!
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu:
(41)230-97-00 oraz (22)50 55 600

E-mail: ork@pfron.org.pl; kielce@pfron.org.pl