MAGAZYNY ENERGII – SPOTKANIE INFORMACYJNE

W dniu 21 października 2024 roku w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleśnicy odbyło się spotkanie informacyjne, dotyczące dostawy i montażu magazynów energii poprawiających sprawność wykorzystania energii z OZE produkujących prąd na potrzeby własne mieszkańców gminy korzystających z istniejących instalacji fotowoltaicznych w ramach naboru nr FESW.02.03-IZ.00-001/24. Działanie 2.3 Zielona energia – dotacje Priorytet 2 Fundusze Europejskie dla środowiska program Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 Typ projektów: Magazyny energii na potrzeby istniejących instalacji OZE – projekty parasolowe.

Spotkanie poprowadził Pan Adrian Piecuch z firmy AdMat-Eko Energia Odnawialna.

Podczas spotkania mieszkańcy dowiedzieli się dlaczego warto zamontować magazyn energii, jak otrzymać dofinansowanie oraz jakie są techniczne możliwości montażu magazynu.

⇒ PREZENTACJA ZE SPOTKANIA Z DNIA 21.10.2024 r. ⇐

Więcej informacji o naborze na stronie: https://gminaolesnica.pl/deklaracja-uczestnictwa-mieszkancow-w-projekcie-rozbudowy-juz-istniejacych-mikroinstalacji-fotowoltaicznych-o-dzialajace-na-ich-potrzeby-magazyny-energii/#more-13593