Lokalna Grupa Działania – Dorzecze Wisły zaprasza na spotkanie konsultacyjne

Lokalna Grupa Działania – Dorzecze Wisły z siedzibą w Połańcu rozpoczęła prace na tworzeniem nowej strategii rozwoju na lata 2021-2027. Na podstawie opracowanego harmonogramu, w dn. 21-22 lipca br. odbędzie się 5 spotkań, po jednym w każdej gminie wchodzącej w skład stowarzyszenia.

Spotkanie dedykowane mieszkańcom Gminy Oleśnica odbędzie się w sali konferencyjnej  UMiG Oleśnica  21 lipca w godz. 09:00-10:30.

Informacje zebrane podczas spotkań pozwolą stowarzyszeniu na odpowiednie zaplanowanie cyklu działań, które w największym stopniu przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców gminy Połaniec, Łubnice, Oleśnica, Osiek i Rytwiany. Proces tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju w nadchodzącej perspektywie finansowej 2021-2027 będzie ukierunkowany na zagadnienia dotyczące innowacyjności, cyfryzacji, wpływu na środowisko i klimat, zmiany demograficzne ze szczególnym uwzględnieniem starzenia się społeczeństwa oraz wyludniania obszaru, a także partnerstwa w realizacji LSR.

Szczegółowe informacje znajdują się pod linkiem: