Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Konkurs pn. “Najpiękniejsze zdjęcia obszaru LGD”

Drukuj
konkursW dniach 14 – 15 czerwca 2013 r. na rzece Czarnej odbędzie się I spływ kajakowy. Trasa spływu rozpoczyna się w miejscowości Rudniki, a punktem końcowym będzie miejscowość Winnica. Szacowany czas trwania spływu ok.3 h.

W dniu 14 czerwca o godz. 14.00 odbędzie się spływ kajakowy dla członków Lokalnej Grupy Działania – Dorzecze Wisły i osób zaproszonych.

Z kolei w dniu 15 czerwca o godz. 10.00 odbędzie się spływ kajakowy dla mieszkańców obszaru LGD Dorzecze Wisły, którzy wezmą udział w konkursie pn. “Najpiękniejsze zdjęcia obszaru LGD”.

Regulamin konkursu fotograficznego

Oświadczenie o przekazaniu praw autorskich

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc:

  1. Prosimy osoby chętne na spływ w dniu 14 czerwca o potwierdzenie swojej obecności do dnia 5 czerwca 2013 r. pod nr tel. 15 8650 216  lub adresem e-mailowym: lukasz.polaniec@gmail.com
  2. Prosimy osoby biorące udział w konkursie, której nagrodami będzie udział w spływie w dniu 15 czerwca o dostarczenie do biura LGD wersji elektronicznej zdjęcia z podpisanym własnoręcznie oświadczeniem o przekazaniu praw autorskich. W przypadku zgłoszenia większej liczby prac niż przewidywana liczba miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy stawiają sobie za cel propagowanie turystyki kajakowej jako formy aktywnego wypoczynku oraz zapoznanie uczestników z walorami krajoznawczymi
rzeki Czarnej.

Spływ kajakowy realizowany jest w ramach projektu współpracy pt.: „Atrakcje Krajoznawczo – Turystyczne – Inicjatywa Wspólna” o akronimie AKTIW, efektem którego będzie wyznaczony szlak turystyczny na trasie Rytwiany – Połaniec na rzece Czarnej.

 

powrót ...
Skip to content