Konkurs plastyczny pn. „#dobrybopolski #dobryboświętokrzyski”

Konkurs plastyczny pod patronatem Poseł na Sejm RP oraz wiceminister sportu Anny Krupka.

#DOBRYBOPOLSKI #DOBRYBOŚWIĘTOKRZYSKI

Miło nam poinformować, że Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „#dobrybopolski #dobryboświętokrzyski” dzieci i młodzież w wieku szkolnym. Całe wydarzenie objęła patronem honorowym Poseł na Sejm RP oraz wiceminister sportu Pani Anna Krupka.

CELE KONKURSU:

• Prezentacja świętokrzyskich produktów regionalnych oraz promocja województwa świętokrzyskiego.
  • Zwiększenie zainteresowania produktami regionalnymi.
  • Wzmocnienie tożsamości regionalnej oraz podniesienie poziomu wiedzy na temat Świętokrzyskiego, jego historii oraz obecnego potencjału rozwojowego naszego województwa.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Wykonanie dowolną techniką pracy plastycznej prezentującej wybrany produkt z regionu świętokrzyskiego.
  • Udokumentowanie za pomocą zdjęć trzech etapów wykonywania pracy: przygotowania materiałów, pracy w trakcie wykonania oraz efektu końcowego.
  • Fotografie prac należy opublikować na własnym profilu społecznościowym Facebook (w przypadku osoby powyżej 13 roku życia) lub na profilu rodzica/opiekuna prawnego i oznaczyć hasztagami: #dobrybopolski oraz #dobryboświętokrzyski. Opcjonalnie można oznaczyć profil Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego (@UrzadMarszalkowskiWojewodztwaSwietokrzyskiego).
  • Pliki ze zdjęciami wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz screenem zamieszczonego na Facebooku postu należy przesłać mailem na adres konkurs@sejmik.kielce.pl w terminie do 30 czerwca br.

ZASADY NAGRADZANIA:
Komisja konkursowa uhonoruje autorów najlepszych prac nagrodami:

za I miejsce nagrodą pieniężną o wartości 1 000,00 zł,
za II miejsce nagrodą rzeczową o wartości 400,00 zł
za III miejsce nagrodą rzeczową o wartości 300,00 zł.

Przyznanych zostanie także 10 wyróżnień – każde w postaci nagrody rzeczowej o wartości 200,00zł.

TERMIN ZGŁASZANIA PRAC KONKURSOWYCH
Prace konkursowe można będzie zgłaszać od 27 kwietnia do 30 czerwca br.

Szczegółowy regulamin oraz formularz zgłoszeniowy konkursu jest dostępny na stronie internetowej urzędu marszałkowskiego www.swietokrzyskie.pro (w zakładce Konkursy). W tej samej zakładce opublikowane zostaną wyniki konkursu, którego rozstrzygnięcie zaplanowano 20 lipca br.