Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

KONKURS FOTOGRAFICZNY “RZEKA WISŁA ZIMOWĄ PORĄ”

Drukuj

lgdLokalna Grupa Działania – Dorzecze Wisły zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie “Rzeka Wisła zimową porą”. Przedmiotem Konkursu jest wykonanie pracy fotograficznej wiślańskich pejzaży, obiektów hydrotechnicznych (mosty, progi, regulacje rzeki) lub walorów przyrodniczych rzeki Wisły (zwierzęta, rośliny, skałki, itp.) na odcinku rzeki płynącym na obszarze LGD – Dorzecze Wisły.

Konkurs trwa od 11 stycznia 2017 roku do 10 lutego 2017 roku. Szczegółowe informacje na temat warunków Konkursu, w tym Regulamin oraz Formularz Zgłoszenia i Deklaracja znajdują się poniżej. Życzymy powodzenia w Konkursie.

Regulamin Konkursu

Załącznik nr 1 – Zgłoszenie uczestnika do Konkursu

Załącznik nr 2 – Deklaracja rodzica lub opiekuna prawnego

konkurs-fotograficzny-2017

powrót ...
Skip to content