Koncert Noworoczny z Antoniną Krzysztoń

Po raz kolejny Urząd Miasta i Gminy w Oleśnicy zaprasza wszystkich, którzy znajdą chwilę czasu na wyjątkowy koncert NOWOROCZNY,
tym razem z Antoniną Krzysztoń – polską pieśniarką, kompozytorką, autorką tekstów.

Artystka występowała i występuje na najważniejszych festiwalach, koncertach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką oraz religijną.

W swojej twórczości stara się szukać tego, co łączy i nie ocenia, zaprasza do rozważań, do zadumy i dialogu. Korzysta z folku, który kocha, co słychać w jej balladach.

Artystkę inspirują różne gatunki muzyki, a to wszystko składa się na jej niepowtarzalne interpretacje. Chyba większość z nas kojarzy pieśniarkę z piosenką “Perłowa Łódź”, za którą zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki.

Już dziś zapraszamy na koncert ballad i kolęd w wykonaniu Antoniny Krzysztoń z zespołem w składzie:

Marcin Majerczyk – GITARA

José Manuel Albàn Juàrez- „Manolo” – INSTRUMENTY PERKUSYJNE

Marcin Lamach -KONTRABAS

2. luty 2020 r. godz.17.00 (NIEDZIELA) kościół p.w. Wniebowzięcia NMP w Oleśnicy

Mamy nadzieję, że to spotkanie z muzyką i poezją przyniesie Państwu naprawdę wiele przeżyć i wzruszeń – ZAPRASZAMY !!!