Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Koncert Niepodległościowy „Jesienna zaduma” – Ela Adamiak z Zespołem

Drukuj

adamiak(1)

Zapraszamy wszystkich na Koncert Niepodległościowy pt. „Jesienna zaduma”, który odbędzie się 12 listopada 2017 r. o godz. 17:00  w Kościele Parafialnym p.w. WNMP w Oleśnicy ul. Zakościele 1.

Tegorocznymi wykonawcami koncertu będą – Ela Adamiak z Zespołem w składzie:

Ela Adamiak – śpiew,

Piotr Goljat – fortepian,

śpiew Sebastian Ruciński – gitara,

Piotr Górka – kontrabas

Elżbieta Adamiak – piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej, ze względu na swoją oryginalność muzyczną, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność przekazu tekstu poetyckiego.

Podczas koncertu wokalistka zaprezentuje piosenki z najnowszej płyty „Zbieram siebie” oraz swoje największe przeboje takie jak: „Jesienna zaduma”,  „Trwaj, chwilo trwaj”,  „Do Wenecji dalej stąd co dzień” i wiele innych.

powrót ...
Skip to content