Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Koncert ballad z repertuaru B. Okudżawy i W. Wysockiego pt. “Ballady na dwa serca…”

Koncert ballad z repertuaru B. Okudżawy i W. Wysockiego pt.”Ballady na dwa serca…”

plakat_koncertGodzinny koncert muzyki z gatunku poezja śpiewana pt. “Ballady na dwa serca…”. Gościem koncertu będzie duet: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska.

Artyści od lat fascynują się repertuarem wybitnych postaci ballady rosyjskiej: Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego. Podczas koncertu, który odbędzie się 8 listopada 2015 r., o godz.17 w Kościele p.w. WNMP w Oleśnicy, duet wyśpiewa wiele wzruszających ballad, takich jak : „Modlitwa”, „Pożegnanie Polski”, „Aleksander Siergiejewicz Puszkin”, „Piosenka o piechocie”, „Niebieski balonik”, „Droga na Smoleńsk”, „Pieśń gruzińska”, „Ostatni trolejbus”, „Trzy miłości”, „Reinkarnacja”, „Konie”, „Бродяга”, „О, мой cынок”, „Kozacka przypowieść”, „Миленький  ты мой”, „Эх загулял”.

ZAPRASZAMY

powrót ...
Skip to content