Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Informacja w sprawie możliwości składania wniosku o dotację z Programu Priorytetowego Czyste Powietrze za pośrednictwem Urzędu Gminy

Drukuj

Gmina Oleśnica podpisała porozumienie z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach w sprawie współpracy przy realizacji Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. W ramach wsparcia mieszkańcy Gminy Oleśnica mogą składać wnioski o dotację w siedzibie Urzędu Gminy Oleśnica.

Pomoc w wypełnianiu wniosków odbywać się będzie, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu pod numerem 41 377-40-36 w każdy wtorek oraz czwartek w następujących godzinach:

  • wtorek w godzinach między 8:00 , a 13:00,
  • czwartek w godzinach między 9:00, a 14:00.

W celu usprawnienia wypełniania wniosku o dotację prosimy o wcześniejsze przygotowanie niezbędnych informacji potrzebnych do jego wypełnienia – Informacje niezbędne do złożenia wniosku o dotację z Programu Priorytetowego Czyste Powietrze za pośrednictwem Urzędu Gminy – Kliknij tutaj aby się zapoznać (Plik PDF)

powrót ...
Skip to content