Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Informacja w sprawie braku wody

Drukuj

W związku z koniecznością usunięcia awarii sieci wodociągowej na trenie Gminy Pacanów Urząd Miasta i Gminy Oleśnica informuje, że w dniu 22 listopada 2021r. od ok. godz. 9.30 do ok. godz. 15.00 możliwe są przerwy  w dostawie wody w Oleśnicy i w Wojnowie. Ogłoszenie nie dotyczy ulic: Wiejska, Spacerowa, Żeromskiego od mostu, Sadowa, Zarzecze, Leśna.

Za utrudnienia  przepraszamy.

powrót ...

Gmina Oleśnica uruchomiła aplikację Moja Okolica, która umożliwia mieszkańcom wygodny i szybki dostęp do przydatnych, ciekawych, ale także ważnych informacji lokalnych.

Gromadzi ona informacje o nadchodzących wydarzeniach, zmianie godziny otwarcia urzędu, przerw w dostawie mediów czy zmianie opłat.

Kliknij w grafikę poniżej aby dowiedzieć się więcej

Skip to content