Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Informacja dla komitetów wyborczych w sprawie formy zgłaszania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r.

Wobec rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych przyjmowane będą WYŁĄCZNIE w formie elektronicznej:

– za pośrednictwem platformy ePUAP (adres skrzynki: /x8lx093njl/skrytka);

– mailem na adres: sekretariat@gminaolesnica.pl

Skan podpisanego przez osobę uprawnioną zgłoszenia na obowiązującym druku wraz z załącznikami należy przesłać w terminie do 10 kwietnia 2020 r. (w formie elektronicznej) oraz przesłać pocztą tradycyjną na adres tutejszego Urzędu.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 41 3774 034, 41 3774 036.

Gmina Oleśnica uruchomiła aplikację Moja Okolica, która umożliwia mieszkańcom wygodny i szybki dostęp do przydatnych, ciekawych, ale także ważnych informacji lokalnych.

Gromadzi ona informacje o nadchodzących wydarzeniach, zmianie godziny otwarcia urzędu, przerw w dostawie mediów czy zmianie opłat.

Kliknij w grafikę poniżej aby dowiedzieć się więcej