Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

III sesja Rady Miejskiej Oleśnica kadencji 2024-2029

W dniu 29 maja (środa) 2024 r. o godz. 13:00 odbędzie się III sesja Rady Miejskiej Oleśnica. Sesja odbędzie się stacjonarnie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Oleśnica. Transmisja na żywo Sesji Rady Miejskiej Oleśnica będzie dostępna pod linkiem – Rada Miejska Oleśnica – transmisja na żywo z sesji Rady Transmisja będzie dostępna na kanale Gminy Oleśnica w momencie rozpoczęcia posiedzenia sesji Rady Miejskiej, tj. od godziny 13:00.

Porządek obrad dostępny jest w zakładce Samorząd>Rada Miejska>Portal informacyjny Rady Miejskiej – link bezpośredni KLIKNIJ TUTAJ

Nagrania archiwalne z sesji Rady Miejskiej Oleśnica będą dostępne w zakładce Samorząd>Rada Miejska>Nagrania wideo posiedzeń Rady Miejskiej – link bezpośredni KLIKNIJ TUTAJ oraz Rada Miejska Oleśnica – transmisje z sesji Rady

 Przewodniczący Rady Miejskiej
/-/ Krystyna Bator

powrót ...
Skip to content