Zarząd UPLKS Strzelec serdecznie zaprasza kibiców i sympatyków na

I Turniej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza w Piłce Nożnej Mężczyzn.

Zawody odbędą się na obiekcie sportowym w Strzelcach dnia 14 lipca 2019 r. od godz. 14.30.

Cel:

• Popularyzacja piłki nożnej,
  • Wyłonienie najlepszej drużyny strażackiej w piłce nożnej,
  • Promocja systematycznej aktywności młodzieży oraz prozdrowotnych, społecznych, edukacyjnych i wychowawczych wartości sportu.

Nazwa imprezy: I Turniej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza w Piłce Nożnej.

Data i miejsce imprezy: 14 lipca 2019 r. Kompleks sportowo-rekreacyjny w Strzelcach. Rozpoczęcie zawodów godz. 14.30.

Uczestnictwo: W zawodach mogą brać udział strażacy ochotnicy, którzy są zrzeszeni w danej jednostce OSP. Nie ma możliwości transferu zawodników z jednostki do jednostki. Zawodnicy muszą mieć ukończone 18 lat.

Założenia techniczno-organizacyjne:

• Zespół liczy maksymalnie 12 zawodników (minimum 8 zawodników),
  • Zawody zostaną rozegrane zgodnie z przepisami PZPN,
  • W sprawach nieujętych regulaminem decyduje Organizator,
  • Za rzeczy zgubione podczas trwania turnieju Organizator nie odpowiada.

Przepisy gry:

• Boisko 56m-28m,
  • Gracze na boisku – bramkarz + 5 zawodników w polu,
  • Czas gry 2×8 min,
  • W razie remisu rzuty karne,

Nagrody: Organizator zapewnia: puchary, dyplomy, wyróżnienia.