Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Film z przeglądu kolęd i pastorałek

Drukuj

Na naszej stronie internetowej 16 grudnia br., umieściliśmy informację o tym, że Publiczna Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Oleśnicy organizuje: „Przegląd kolęd i pastorałek online”. Okazało się, że ogłoszenie to spotkało się z dużym zainteresowaniem. Wpłynęło ponad dwadzieścia nagrań, na których dzieci nie tylko śpiewały, ale też grały na instrumentach. Poniżej zamieszczamy przesłany nam link z filmem prezentujący fragmenty kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów. Autorem filmu jest Tomasz Strzelecki.
Zapraszamy Państwa do tego muzycznego spotkania, niech będzie ono pełne radości, entuzjazmu i wzruszeń, a piękno staropolskich kolęd i pastorałek niech przypomni nam niepowtarzalną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Cieszymy się, że nawet w tak trudnej rzeczywistości, w jakiej w ostatnim czasie przyszło nam żyć, możemy cieszyć się i podziwiać talent młodych wykonawców.

powrót ...
Skip to content