Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Dzień Strażaka

Drukuj

Z okazji święta św. Floriana, patrona strażaków, wszystkim Strażakom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy składam serdeczne podziękowania i życzę wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w tej ciężkiej i niebezpiecznej społecznej służbie.

Proszę przyjąć wyrazy najwyższego uznania i szacunku za Wasze zaangażowanie i ogrom pracy, jaki wkładacie w codzienne funkcjonowanie jednostek OSP. Dziękuję za Waszą nieustanną gotowość do niesienia pomocy. Wiem, że zawsze możemy na Was liczyć.

Życzę Wam szczęścia w życiu osobistym, spełnienia planów i zamierzeń, bezpiecznej służby oraz dobrego zdrowia i sił potrzebnych w wypełnianiu wszystkich obowiązków. Niech Święty Florian patron wszystkich strażaków pomaga Wam w służbie i strzeże w każdej sytuacji.

                                                                                     Wójt Gminy Oleśnica

                                                                                           Leszek Juda

Zapraszamy do galerii

powrót ...