Deklaracja uczestnictwa mieszkańców w projekcie rozbudowy już istniejących mikroinstalacji fotowoltaicznych o działające na ich potrzeby magazyny energii

Gmina Oleśnica zamierza ubiegać się o dofinansowanie projektu w ramach naboru nr FESW.02.03-IZ.00-001/24. Działanie 2.3 Zielona energia – dotacje Priorytet 2 Fundusze Europejskie dla środowiska program Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 Typ projektów: Magazyny energii na potrzeby istniejących instalacji OZE – projekty parasolowe, dotyczącego dostawy i montażu magazynów energii poprawiających sprawność wykorzystania energii z OZE produkujących prąd na potrzeby własne mieszkańców gminy korzystających  z istniejących instalacji fotowoltaicznych.

Do projektu mogą się zgłosić właściciele budynków jednorodzinnych posiadających instalację fotowoltaiczną (z projektu wykluczona jest działalność gospodarcza i rolnicza).

W ramach naboru możliwe będzie uzyskanie dofinansowania w wysokości 85% wydatków kwalifikowanych.

Przykładowa kalkulacja kosztów:

Osoby, które wcześniej składały ankietę w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica lub elektronicznie, proszone są o uzupełnienie i dostarczenie poniższej deklaracji:

1.Deklaracja – uzupełnienie wcześniej złożonej ankiety

2.Deklaracja – uzupełnienie wcześniej złożonej ankiety wersja edytowalna

Osoby, które nie składały ankiety, a chciałyby wziąć udział w projekcie proszone są o uzupełnienie i dostarczenie do Urzędu Miasta i Gminy lub elektronicznie poniższej deklaracji:

1. Deklaracja magazyny energii

2.Deklaracja magazyny energii wersja edytowalna

Termin składania deklaracji: do 28.10.2024 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica, pokój nr 10 (w godzinach pracy Urzędu) lub elektronicznie na adres e-mail: przetargi@gminaolesnica.pl

Więcej informacji o warunkach naboru na stronie: