Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Ciekawe spotkania online w bibliotece

Drukuj

Od 4 stycznia br., rozpoczynają się ferie zimowe czas odpoczynku i relaksu dla dzieci i młodzieży. W 2021 wypadają one wyjątkowo w jednym terminie w całym kraju i trwać będą do 17 stycznia, związane to jest z pandemią COVID – 19. Co roku w okresie ferii Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnicy organizowała czytelnikom ciekawe i twórcze zajęcia. Dziś też nie zapomniała o swoich czytelnikach i przygotowała dla nich ciekawe propozycje, z których może warto skorzystać. Biblioteka zaprasza m.in. do udziału w konkursie literackim (szczegóły w regulaminie na stronie internetowej http://www.gbpolesnica.naszabiblioteka.com/). Zachęca do udziału w ciekawych warsztatach plastycznych – malowanie węglem i mąką, których inspiracją będzie czytana książką Dominiki Czerniak – Chojnackiej pt. „Kominiarz/Piekarz”. Zaprasza także do wysłuchania przepięknej opowieść Erica Emmanuela Schmitta pt. „Oskar i Pani Róża”, w której główny bohater, 10 letni chory chłopiec, pisze codziennie „Listy do Boga”. Korespondencja ta nabiera szczególnego znaczenia, bowiem zawiera w sobie metaforyczne 10 lat życia chłopca. Piękna opowieść dla młodszych i starszych.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na plakacie.

powrót ...
Skip to content