8 miejsce w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Dziewcząt – Łomża 30.05 – 2.06. 2024 rok.

W tych szkolnych zawodach miało prawo wystąpić 16 zespołów – zwycięzca rozgrywek z każdego województwa. Uczennice PSP w Oleśnicy w Łomży rywalizowały z drużynami z województw: dolnośląskiego, podlaskiego, zachodniopomorskiego, lubelskiego i łódzkiego.

To najwyższe miejsce drużyny oleśnickiej w historii rozgrywek szkół podstawowych na szczeblu krajowym w sporcie zespołowym.

Skład zespołu:
Majka Sowińska, Maja Myśliwiec, Marika Głowacka, Nadia Płatek, Alicja Bator, Nikola Woch, Nikola Radzik, Oliwia Przekota, Aniela Pałys, Judyta Bałaga, Fabiana Migoń i Patrycja Jaskóła. Trener Dorota Mrówka-Panek.

Składam serdeczne gratuluje drużynie koszykarek naszej szkoły oraz trenerce zajęcia 8 miejsca w Finale Ogólnopolskim Igrzysk Dzieci w Minikoszykówce Dziewcząt – Łomża 30.05 – 2.06.2024.

/-/ Piotr Strzelecki
Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica