Pogoda w Gminie Oleśnica więcej

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Rzędowie

Drukuj
Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Rzędowie informuje, że od dnia 1 czerwca 2016 roku na terenie zakładu działa Wspólny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Punkt Napraw dla mieszkańców gmin: Oleśnica, Staszów, Łubnice, Pacanów, Rytwiany, Solec Zdrój, Szydłów, Tuczępy, Bejsce, Czarnocin, Wiślica. Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 oraz w sobotę od 7:00 do 15:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy).

Szczegóły dotyczące zasad funkcjonowania Wspólnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych oraz Punktu Napraw (przygotowania do ponownego użycia) znajdują się w regulaminie, który dostępny jest poniżej oraz na stronie www.zgokrzedow.pl

Regulamin-Pszok Rzędów

powrót ...
Skip to content