Szkoła Podstawowa Powstańców Styczniowych w Dwikozach była w dniu 16 lipca 2025 roku miejscem podpisywania umów między Województwem Świętokrzyskim reprezentowanym przez Pana Grzegorza Sochę – Wicemarszałka Województwa i Panią Anitę Koniusz – Członka Zarządu Województwa, a Gminą Oleśnica reprezentowana przez Pana Piotra Strzeleckiego – Burmistrza Miasta i Gminy Oleśnica i Panią Urszulą Wójcicką – Skarbnika Miasta i Gminy Oleśnica.





