14:01
21czerwiec2026
Przedstawiciele samorządu Miasta i Gminy Oleśnica (Krystyna Bator i Piotr Strzelecki) oraz kierownik Samodzielnego Ośrodka Zdrowia w Oleśnicy (dr Joanna Salamon-Pandewa) uczestniczyli w piątek 19 czerwca w uroczystym otwarciu Świętokrzyskiego Centrum Geriatrii w staszowskim szpitalu powiatowym.
08:58
19czerwiec2026
W dniu 25 czerwca (czwartek) 2026 r. o godz. 12:00 odbędzie się XXIX sesja Rady Miejskiej Oleśnica.
08:48
19czerwiec2026
Prace związane z adaptacją budynku starej plebanii na cele infrastruktury społecznej i wsparcia osób starszych postępują swoim tempem.




