Zaproszenie na spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

wraz z partnerem – Gminnym Samodzielnym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Rytwianach

zaprasza panie w wieku 25- 59 lat na spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy w ramach projektu” Być świadomą kobietą – wsparcie profilaktyki raka szyjki macicy w Subregionie Wschodnim. W programie informacje o czynnikach ryzyka zachorowania na raka szyjki macicy, nauka zdrowego stylu życia, czujności onkologicznej i samoobserwacji swojego organizmu. Uczestniczki spotkania otrzymują materiały piśmiennicze i edukacyjne na temat profilaktyki raka szyjki macicy oraz mogą wziąć udział w konkursie na hasło zachęcające do badań profilaktycznych. Na autorkę najciekawszego hasła czeka nagroda – sprzęt AGD. Serdecznie zapraszamy 30 stycznia 2018 Oleśnica Urząd Gminy ul. Nadstawie 1, godz. 10.00.

Świętokrzyskie Centrum Onkologii wraz z partnerem – Gminnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Rytwianach

zaprasza panów na spotkanie edukacyjne dotyczące profilaktyki raka szyjki macicy w ramach projektu” Być świadomą kobietą – wsparcie profilaktyki raka szyjki macicy w Subregionie Wschodnim. W programie informacje o roli mężczyzny w zdrowiu intymnym kobiety, czynnikach ryzyka zachorowania na raka szyjki macicy, nauka zdrowego stylu życia, czujności onkologicznej i samoobserwacji swojego organizmu. Uczestnicy spotkania otrzymują materiały piśmiennicze i edukacyjne na temat profilaktyki raka szyjki macicy oraz mogą wziąć udział w konkursie na najciekawsze hasło zachęcające panie do badań profilaktycznych. Na autora najciekawszego hasła czeka nagroda sprzęt AGD. Serdecznie zapraszamy 30 stycznia 2018 Oleśnica Urząd Gminy ul. Nadstawie 1 godz. 14.