LGD Dorzecze Wisły – Zaktualizowana analiza SWOT i formularz zgłaszania uwag

04_bg_swot

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania – Dorzecze Wisły pracuje nad budową dokumentu pn. “Lokalna Strategia Rozwoju (LSR) na lata 2014 – 2020”. Jest to najważniejszy dokument określający charakter obszaru LGD oraz podstawowe kierunki jego rozwoju. W ramach prac nad przygotowaniem LSR prowadzone są konsultacje społeczne. Odbyły się już konsultacje z mieszkańcami wszystkich 5 gmin należących do LGD – Dorzecze Wisły: Łubnice, Oleśnica, Osiek, Połaniec i Rytwiany.

Po spotkaniach z mieszkańcami i wywiadach grupowych dokonaliśmy analizy wniosków z konsultacji i przedstawiamy zaktualizowaną analizę SWOT. Zachęcamy do lektury i wnoszenia uwag. Wszystkie uwagi są bardzo cenne i pozwolą nam na stworzenie Lokalnej Strategii Rozwoju odzwierciedlającej rzeczywiste potrzeby społeczności lokalnej naszego regionu.

Na Państwa uwagi czekamy do 30 października. Uwagi należy zgłaszać na załączonym poniżej formularzu.

Wypełniony formularz prosimy przesłać drogą elektroniczną na adres: biuro@dorzeczewisly.pl wpisując w tytule maila:  „Konsultacje społeczne – analiza SWOT”, lub przesłać listownie na adres LGD Dorzecze Wisły, ul.Ruszczańska 27,28-230 Połaniec, z dopiskiem „Konsultacje społeczne – analiza SWOT”.

Analiza SWOT – pobierz

Formularz zgłaszania uwag – pobierz